+371 66 900 300

Pēdējie jaunumi


26.12.2014 Hyundai sporta auto izstrādās BMW M nodaļas inženieris

Dienvidkorejas ražotājs Hyundai Motor Group ir pieņēmis darbā BMW M GmbH galveno konstruktoru Albertu Birmanu, ziņo tvnet.lv. Birmans, kurš bavāriešu kompānijā nostrādājis vairāk nekā 30 gadus turpmāk pārraudzīs Hyundai un Kia sportiskāko sērijveida automobiļu izstrādi un izmēģinājumus.

Birmans strādās Hyundai Group izpētes un jauno izstrādājumu galvenajā centrā, kas atrodas Namjanā, Dienvidkorejā, raksta Motor.ru.

Inženieris būs atbildīgs gan par ielas sporta automobiļu izstrādi, gan dažādu modeļu karsto modifikāciju radīšanu. Tos Hyundai plāno pozicionēt kā atsevišķu apakšzīmolu N.

Hyundai uzskata, ka Birmana vadībā kompānijai izdosies radīt un tirgū piedāvāt automobiļus, kam vadāmības un braukšanas īpašību ziņā tirgū nebūs līdzvērtīgu izstrādājumu.

Šā gada oktobrī Hyundai vadība atklāja ieceri izlaist auto, kas līdzinātos Audi TT. Kopumā dienvidkorejieši plāno līdz 2017.gadam tirgū laist 22 jaunus auto, tai skaitā arī mazās klases krosoveru - Nissan Juke un tam līdzīgo automobiļu konkurentu.

Atpakaļ

Līzinga kalkulators

Jūs varēsiet ātri un ērti aprēķināt aptuveno maksājuma apjomu izmantojot

  līzinga kalkulatoru
  Iesniegt auto līzinga pieteikumu
  Kredīta pieteikums