+371 66 900 300

Par mums


KOMPĀNIJA

2011.gada 6. jūlijā uzņēmums MONEY EXPRESS CREDIT ieguva savu nosaukumu un jau no 2011.gada 10.augusta uzsāka savu saimniecisko darbību Latvijas auto līzinga tirgū.

LICENCE

No 2011.gada 1.novembra Latvijā ar likumdošanu tika ieviesta licencēšana uzņēmumiem, kas nodarbojas ar fizisko personu kreditēšanu. Uzņēmumam MONEY EXPRESS CREDIT tika palielināts pamatkapitāls līdz 300000 latiem, savu līgumu tekstu bāzes saskaņotas ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru un izieta licencēšana Datu aizsardzības valsts inspekcijā, un 2011.gada 11.novembrī saņemta licence Nr. NK-2011-037.

DARBĪBAS VIRZIENS

Jau pašā sākumā kompānija, kā savas darbības prioritātes virzienu, izvēlējās līzingu vieglo auto transportlīdzekļu iegādei fiziskām personām. Mēs sākām izsniegt finansējumu kā transportlīdzekļu iegādei, tā arī pret transportlīdzekļa ķīlu.

No 2014.gada marta kompānija «MONEY EXPRESS CREDIT» paplašināja piedāvājamo kredītproduktu spektru un sāka piedāvāt hipotekārās kreditēšanas pakalpojumus. Mēs piedāvājam kredītus mājokļa iegādei un ķīlā pret jau esošo nekustamo īpašumu.

IZAUGSME

Savu darbu uzņēmums sāka ar štatu no diviem darbiniekiem, īrējot 5 kv.m. telpas tirdzniecības centrā „Galleria Riga”, radniecīgā uzņēmuma «MONEY EXPRESS» valūtas maiņas punktā. Tas nebija šķērslis tam, lai 2011.gadā, nepilnu triju mēnešu laikā, palielinātu apgrozījumu līdz 33675 latiem un noslēgtu pirmo gadu ar peļņu 15063 latu apmērā.

2012.gada sākumā uzņēmums pārcēlās uz mūsdienīgām ofisa telpām ofisu centrā «UPMALES BIROJI» pēc adreses Mūkusalas 101, Rīgā, netālu no CSDD. Darbinieku štats palielinājās līdz 5 cilvēkiem. Tika veiksmīgi izieta pārreģistrācija un saņemta licence ar Nr. NK-2012-048.

Nevēloties apstāties uz jau sasniegtā, 2012.gadā tika izveidots apdrošināšanas brokeru uzņēmums MONEY EXPRESS BROKERIS, lai piedāvātu saviem klientiem labākus noteikumus KASKO un OCTA noformēšanai uz vietas.

Ar mērķi uzlabot biznesa funkcionēšanas noteikumus, 2013.gada 17.jūnijā uzņēmums MONEY EXPRESS CREDIT pārcēlās uz jaunām telpām pēc adreses Lāčplēša ielā 88-1.

Uz doto brīdi uzņēmuma štatā strādā profesionāli speciālisti, kas, auto vai nekustamā īpašuma iegādei, spēs piemeklēt vispieejamāko sadarbības variantu tieši Jums un piedāvās kredīta līguma noteikumus tieši Jūsu konkrētajam gadījumam. Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties kredīta dzēšanas noteikumus un termiņus, maksimāli atbilstošus Jūsu prasībām.

DARBĪBAS SFĒRAS PAPLAŠINĀŠANA

Kompānija «MONEY EXPRESS CREDIT» paplašina piedāvājamo pakalpojumu spektru. 2013.gada rudenī kompānija «MONEY EXPRESS CREDIT» atvēra savu auto lombardu pēc adreses Rīga, Lāčplēša iela 121.

Bet 2014.gada jūlijā, savu klientu ērtībām, kompānija ir atvērusi divas specializētas filiāles:

Rīgā, Maskavas ielā 465a – filiāle „RUMBULA”

Rumbula turpina būt galvenais tirdzniecības laukums lietoto automašīnu pirkšanai – pārdošanai. Savu partneru un klientu ērtībai, tika nolemts atvērt pirmo auto līzinga filiāli tieši šajā vietā.

Papildus auto līzinga līguma noslēgšanai un apdrošināšanas polišu OCTA un KASKO noformēšanai, šeit var apmaksāt komunālos maksājumus, samainīt valūtu, kā arī veikt naudas pārvedumus „MoneyGram”.

Apdrošināšanas un valūtas maiņas pakalpojumus, komunālo un starptautisko maksājumu apkalpošanu piedāvā radniecīgais uzņēmums „MONEY EXPRESS EXCHANGE” (Reģ. Nr. 40103037143).

Bet Zemesgrāmatas telpās pēc adreses:

Rīga, Ūnijas iela 8 k-9, ir atvērta MONEY EXPRESS CREDIT hipotekārās kreditēšanas filiāle

Šeit iespējams noformēt kredītus ķīlā pret nekustamo īpašumu un kredītus mājokļa remontam. Kā arī, šeit tiek pieņemti visu veidu maksājumi, iespējams noformēt nekustamā īpašuma apdrošināšanas polises no BTA.

Apdrošināšanas pakalpojumus, komunālo un starptautisko maksājumu apkalpošanu piedāvā radniecīgais uzņēmums „MONEY EXPRESS” (Reģ. Nr. 40103317582).

MISIJA

SIA MONEY EXPRESS CREDIT misija ir klientu un sadarbības partneru nodrošināšana ar vismūsdienīgāko kredītu produktu un pakalpojumu piedāvājumu pilnu kompleksu. Bet savstarpēji izdevīgu attiecību pamats ir atklātas, ilgstošas un uzticamas attiecības ar partneriem un klientiem. Uzņēmuma attīstības princips „Būt tuvāk klientam!”

SADARBĪBA

Uzņēmums piedāvā izdevīgus sadarbības noteikumus kredītdevēju aģentūrām, auto tirgotājiem, mākleru kompānijām un nekustamo īpašumu tirgotājiem. Jūs variet sazināties ar mums ar e-pasta palīdzību: info@mec.lv

Līzinga kalkulators

Jūs varēsiet ātri un ērti aprēķināt aptuveno maksājuma apjomu izmantojot

  līzinga kalkulatoru
  Iesniegt auto līzinga pieteikumu
  Kredīta pieteikums